Grupy wsparcia w biznesie

Marketing szeptany

Wiecie, że w biznesie też istnieją grupy wsparcia? Członkowie takiej grupy mogą być tylko z różnych branż i polecają się nawzajem tylko w swoim gronie i generują ogromne przychody. Jak to możliwe? Marketing szeptany jest najlepszym sposobem na zdobycie nowych Klientów. To właśnie polecenie znajomego ma największe znaczenie w wyborze firmy, czy produktu. Marketing szeptany (buzz marketing) to polecenie czegoś w spontaniczny, niewymuszony sposób – taki sam, jak przyjaciel polecający serial. Serial polecony przez znajomego obejrzymy chętniej, niż jakiś randomowy, znaleziony w sieci.

#bizneswprojekcie

#bizneswprojekcie, to odpowiedź na „grupy biznesowe” z tym, że nasze polecenia są szczere, bo znamy się, lubimy, wiemy czym się zajmujemy i czy robimy to dobrze. Ja sama zaobserwowałam już wiele świetnie prosperujących biznesów. Np. gdyby ktoś zapytał mnie o dodatki do mieszkania śmiało mogłabym polecić firmę florystyczną Agaty @agat.design

https://www.instagram.com/agat.design/

Wiele z nas prowadzi jakiś biznes. Ponieważ mamy ze sobą codzienny kontakt, pomagamy sobie, pokażmy otwarcie czym się zajmujemy, gdzie pracujemy, rozmawiajmy o swoim biznesie, piszmy o tym na czacie.

Jak zacząć zarabiać na instagramie?

Biznesmama, bizneswoman, każda z nas ma ogromną szansę by wybić się w tym ciężkim czasie, w którym ludzie tracą pracę, ze swoim biznesem właśnie na instagramie. A może jeszcze go nie masz ale chcesz zarabiać na swojej pasji? Na instagramie dysponujecie zupełnie darmowymi narzędziami by rozwijać firmę – nie jest konieczne posiadanie nawet strony internetowej. Możecie pięknie zaprezentować produkt (story daje nawet o wiele więcej możliwości do tego niż posty). Są, tak niedoceniane, wiadomości prywatne, by budować relacje z potencjalnym Klientem oraz komentarze, w których też możecie wspominać o swoim produkcie (tylko pamiętajcie, by było to naturalne), koniecznie odnieście się do posta osoby której komentujecie. Na instagramie szczególnie biznes kobiecy ma ogromny potencjał (dodatki do domu, fashion, beauty, design). Ten portal to nowy marketing. Nie zmarnujmy jego potencjału.

Szykujcie się na biznes-wywiady z uczestniczkami naszego Projektu! 😊

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: