Jak działa aplikacja Brandbassador – prosta i przyjemna jak instabarter!

Jeżeli marzą Ci się współprace z modnymi markami, bartery z producentami gadżetów, kody rabatowe i gratisy, a oprócz tego realne zarobki poprzez aplikację, pędź do app store, albo do sklepu androida i ściągaj bezpłatną apkę Brandbassador.

Czym jest Brandbassador i jak działa?

Mnóstwo jest aplikacji i witryn pośredniczących we współpracach marketingowych pomiędzy firmami a influencerami. Brandbassador jest jedną z takich właśnie platform. Zalety tej aplikacji – to bezpieczeństwo współpracy, łatwość obsługi i duży wybór firm szukających influencerów.

Jak zacząć podejmować współpracę na aplikacji Brandbassador?

Na swoim profilu zamieszczasz dane teleadresowe (dla wysyłek produktów), podpinasz media (Instagram, FB, TikTok, YT, stronę www – im więcej tym lepiej!), dodajesz profilówkę i zaczynasz współpracę z firmami. Nie musisz być rekinem Instagrama – nawet planktony z ładnym kontentem mają ogromne szanse na ciekawe bartery – ja zaczynałam nie mając jeszcze tysiąca followersów i od razu nawiązałam współpracę z każdą firmą do której zaaplikowałam.

im więcej kanałów SM tym więcej punktów

Jak działa brandbassador i jak wyglądają współprace?

1. Znajdź firmę, która Cię interesuje i zaaplikuj (jednym kliknięciem). Jeżeli Twóje SM spodobają się przedstawicielom marki zostaniesz dołączony do ich teamu influencerów

zaprzyjaźnij się z firmami i aplikuj do interesujących brandów

2. Po dołączeniu do drużyny wybierz misję, którą wykonasz dla marki. Najlepiej zaczynać od barteru, z oczywistych względów – trzeba dostać produky, aby mieć co reklamować – misje z barterem oznaczone są różowym napisem FREEBIE. Pozostałe misje wypłacane są w kartach podarunkowych lub klasycznie w $

przeglądaj i wybierajmisje dla siebie

3. Wygeneruj kod rabatowy – dzięki niemu masz szansę zarobić prowizję od sprzedaży.

Wszystkie produkty, które sprzedadzą się z twoim kodem generują zyski dla Ciebie – w zależności od rodzaju misji zarabiasz bony podarunkowe lub gotówkę (którą można w każdej chwili wypłacić albo zamienić korzystnie na karty podarunkowe).

Jak wyglądają klasyczne współprace na aplikacji brandbassador?

Firmy zazwyczaj proszą o posty, stories- zawsze z Twoim, indywidualnym kodem rabatowym. Na pocztąku najczęściej wysyłają darmowe produkty i proszą o selfie, flat lay itp. posty. Można dostawać kilka dolarów za każde 100 wyświetleń instastory albo kilka-kilkanaście procent od sprzedaży. Często gratisy (skórki na laptopy, case-y, ubrania, plakaty, biżuteria) oferowane są za pozyskanie do teamu nowych, ciekawych kont.

Punkty i awanse na aplikacji brandbassador

Aby zbierać punkty w apce należy po prostu działać. Dodawać media, generować sprzedaże (za każdy 1$ dolar zarobiony z Twoim kodem otrzymujesz od apki 2 punkty), punkty zdobywasz również wykonując misje oznaczone na niebiesko POINTS. Im więcej masz punktów tym bardziej „wartościowym” brandbassadorem jesteś.

Istnieją 4 typy brandbassadorów:

Bronze, Silver, Gold, Diamond

Analogicznie – im większy level, tym większe prowizje i lepsze kontrakty.

To co ? Gotowi do działania? Pytania można umieszczać w komentarzu.

Jeżeli ktoś chce dołączyć do mojego teamu w Brandbassador, też dajcie znać w komentarzu – robię co jakiś czas rekrutację !

Opublikowane przez Olga Jas

autor stron www, CEO w instaprojekt

19 myśli w temacie “Jak działa aplikacja Brandbassador – prosta i przyjemna jak instabarter!

      1. Jest to darmowe. Nawet jeżeli nie wywiazesz się ze współpracy, to nie będziesz obciążona kosztami produktu (zostaniesz zablokowana w firmie jako influencer). Nie polecam jednak sprawdzać tego 🙂

        Polubienie

  1. Jak zdobyć wyższy poziom? Pisze ze żeby zdobyć poziom Silver potrzebne jest 5 sale i 1000 punktów. Na dole pokazuje mi że mam 2800 punktów i 5 sale a nadal mam poziom brązowy..

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: